درباره ما

 

about us1

 

مقدمه
امروزه لیزر نقش کلیدی و انکار ناپذیری در تمامی جوانب زندگی مدرن بشر برعهده دارد. در فروشگاه های زنجیرهای، دستگاه بارکد خوان با استفاده از لیزر، اطلاعات بسیار زیادی را در مدت بسیار کوتاهی بدون هیچگونه اشتباهی می خواند، پرینترها و دستگاه های کپی موجود با استفاده از لیزر، کار چاپ و کپی را با دقت و سرعت بالایی انجام می دهند، در ارتباطات لیزر می تواند حجم بسیار زیادی از اطلاعات را با سرعت بسیار بالایی انتقال داده، در فاصله سنجی، لیزر با دقت بسیار زیادی فاصله را اندازه گرفته و اطلاعات قابل استفاده ای در دسترس کاربر قرار می دهد.
روی سخن ما کاربرد لیزر در پزشکی است. در پزشکی مدرن لیزر به عنوان یک ابزار اصلی در بسیاری از درمان ها بکار گرفته می شود. اثر ضد عفونی کننده، برش بدون خونریزی، تحریک سلولی به منزله رشد و ترمیم بافت، دقت بالا، عکسبرداری، برهمکنش منحصر به فرد یک طول موج با یک نوع بافت و ده ها دلیل دیگر باعث شده تا لیزر در گستره پزشکی از جایگاهی غیر قابل انکار برخوردار شود. بعنوان مثال از لیزر برای از بین بردن و دفع سنگ های مجاری ادراری، برای درمان بزرگی خوش خیم غده پروستات، برای باز کردن مجاری ادراری تنگ و مسدود، برای باز کردن رگ های خونی مسدود و تنگ، برای درمان بیماری های چشم، برای بازسازی و جوانسازی پوست، برای از بین بردن و بهبود بخشیدن به ضایعات پوستی، در تشخیص بیماری ها بعنوان اسکنر لیزری، در التیام بخشیدن به آسیب های عضلانی و استخوانی، در سرعت بخشیدن به پروسه درمان، در دندانپزشکی برای سوراخ کردن دندان، جرم گیری و برش بدون خونریزی لثه، در حوزه اعصاب و مغز برای از بین بردن تومورها و جوش رشته های عصبی و در تمامی حوزه های پزشکی و بسیاری موارد درمانی دیگر بطور مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده می شود.
وظیفه اصلی شرکت پرتو آفرینان شفا طراحی، ساخت و تولید کاملا بومی دستگاه های لیزر پزشکی با تکیه بر توانمندی های داخلی و کمترین وابستگی به واردات، می باشد. در حال حاضر این شرکت محصولاتی در زمینه های اورولوژی، جراحی پوست، دندانپزشکی و تراپی ارائه کرده است. این شرکت مفتخر است که با رعایت و بکار بستن کلیه استانداردهای طراحی و ساخت محصولات، توانسته دستگاه های پزشکی بسیار با کیفیتی ارائه نماید. شما می توانید در بخش محصولات با انواع لیزرهای پزشکی این شرکت و در بخش کاربردها با کاربردهای بالینی آنها آشنا شوید. همچنین بسیار خرسند خواهیم شد که با ما از طریق اطلاعات تماس مشخص شده در سایت در بخش ” تماس با ما” تماس حاصل فرمائید.